Naše první setkání

Prodej nemovitosti je obvykle velkou životní událostí. Na začátku naší společné cesty se zcela nezávazně potkáme a podrobně rozebereme vaše záměry s nemovitostí a taky vaše představy, očekávání, a plány, které budete realizovat po prodeji. Na oplátku vám vysvětlím, co zahrnují moje služby, s čím vám můžu pomoci a jak celý proces prodeje bude probíhat. V případě, že na Vaší nemovitosti váznou nějaké právní vady nebo omezení, upozorním Vás na ně a nabídnu, jak se dají vyřešit a to ještě před započetím vlastního prodeje nemovitosti. Zda se poté rozhodnete pro prodej prostřednictvím mé realitní kanceláře, je pouze na Vás.

Profesionalita

Mým cílem je patřit k těm nejlepším makléřům v rámci celé České republiky. Proto se neustále vzdělávám, pravidelně se účastním odborných konferencí, seminářů a diskusí. Úzce spolupracuji i s makléři z Polska a Slovenska.

Stanovení tržní ceny nemovitosti

Klíčem k úspěšnému prodeji je správné stanovení ceny vaší nemovitosti. Společně chceme rychle prodat a při tom na prodeji netratit ani korunu. Vystudoval dvouleté specializační studium pro oceňování nemovitostí – Technické znalectví v oboru ekonomiky stavebnictví v Brně a nyní nabyté vědomosti úspěšně uplatňuje v praxi. Odborné znalosti a mnohaleté zkušenosti makléře jsou předpokladem ke stanovení správné ceny Vaší nemovitosti. Protože důležité je nabízet za správnou tržní cenu ihned od začátku inzerce, aby se z nemovitosti nestal tzv. “ležák“

Příprava nemovitosti

I při prodeji vašeho domu či bytu platí, že první dojem uděláte jen jednou. Důležitou věcí při prodeji nemovitosti, je její pečlivá příprava. Proto spolupracuji s profesionálním home stagerem, který připraví vaši nemovitost tak, aby zaujala potencionálního kupce. Atraktivní nemovitost přitáhne víc klientů a vynikne nad konkurencí na realitním trhu. A pak dokážeme prodat rychle a za co nejvyšší cenu.

Profesionální prezentace

Nejdříve a nejlépe se prodají ty nemovitosti, které jsou profesionálně připravené a prezentované. Při mé práci využívám služeb profesionálního fotografa a kameramana.

jak1 jak2 

jak3 

jak5

Půdorysy

Půdorysy čili orientační plány sloužící k vyjádření dispozic považuji za základní a nezbytnou součást prezentace nemovitosti. Připravuji je pro Vaši lepší představu o prostorovém rozložení objektu. V půdorysu se krásně dokážete orientovat , kde je obývací pokoj, že kuchyň je průchozí, že dveře v obývacím pokoji po levé straně vedou do ložnice a ne do chodby.  

.pudorys1 pudorys2 

Webová stránka nemovitosti

V dnešní době webové si většina nemovitostí zaslouží mít svůj vlastní web. A je to důležité? Určitě, zájemce má všechny potřebné dokumenty a informace na jednom místě a zatraktivní to vaši nabídku. A o to nám přeci jde. Vytvořením webu má práce nekončí. Aby se vaše nemovitost dostala k potenciálním zájemcům, mezi nimiž může být i konečný kupec, je třeba připravit strategii propagace a správně zacílit reklamu. A to umím.

Placená propagace

Investuji do každé nemovitosti, kterou prodávám. Samozřejmostí je prezentace na inzertních serverech, placená propagace na sociálních sítích: Facebook, Instagram i You tube, kde oslovuji každý den tisíce lidi. Marketingovou kampaň vedu online i offline. A nesmím zapomenout na propagaci vaši nemovitosti v Polsku. Skvěle připravená prezentace vzbudí pozitivní emoce. A to potřebujeme.

3D virtuální prohlídka

Jednoduše řečeno klient prochází celým vašim domem či bytem z pohodlí svého domova. Zážitek je velmi podobný jako skuteční návštěva. Během virtuální procházky vaším domovem si zájemci lépe ujasní, kde se nachází kuchyně, kam vedou tyto dveře a co je na jaké straně. Je to podobné jako na skutečné prohlídce. A proč to dělám? Používání 3D scanu nemovitosti je cestou jak ještě více zatraktivnit nabídky bytů a domů. Je to úspora našeho i vašeho času. Na prohlídky přijdou pouze opravdoví zájemci.

Záběry z dronu a videoprohlídky

Focení dronem je v poslední době hitem. Tvoříme videa, fotíme vaši nemovitost z ptačí perspektivy. Díky těmto leteckým záběrům se o vaši nemovitost bude zajímat podstatně víc lidí. Při pořizování těchto záběrů využívám služby profesionálního fotografa. Videoprohlídka zájemce doslova vtáhne do vaší nemovitosti. Zájemce tak má možnost si projít celý dům nebo byt rovnou od počítače.

 

Prohlídky nemovitosti

Vzhledem k tomu, že vím, jak vzácný je Váš čas, snažím se proto předem prověřit každého potenciálního zájemce a zjišťuji, jaké jsou jeho přání a požadavky, týkající se nemovitosti, popř. možností a způsoby financování. Na prohlídky se pak snažím přivést pouze vhodné a seriózní zájemce.

Průkaz energetické náročnosti budovy ( PENB )

Dle zákona č. 318/2012 Sb. je povinností vlastníka většiny nemovitostí zajistit PENB a to již ve fázi inzerce. Informuji prodávajícího a této zákonné povinnosti a případně zajistím i jeho vypracování.

Financování koupě nemovitosti

I s financování nemovitosti Vám můžu být nápomocen. Spolupracuji s prověřenými hypotečními specialisty, kteří pro Vás připraví nejvýhodnější nabídku a to napříč různými bankovními ústavy.

Právní servis – vypracování kupní smlouvy, nebo dohody o převodu družstevního podílu a úschova peněz

Kupní smlouvy a dohody o převodu družstevního podílu pro své klienty zajišťuji vždy pomocí jedné z partnerských advokátních kanceláří, které mají dlouholeté zkušenosti v oblasti právních aspektů převodů nemovitostí a realitního práva. Veškeré platby kupních cen probíhají vždy přes bezpečnou advokátní, popř. notářskou úschovu. V momentě, kdy je kupní cena připsána na účet úschovy, zajistím zápis převodu vlastnických práv u příslušného katastrálního úřadu, nebo předložím dohody družstvu.

Předání nemovitosti

Po zapsání převodu vlastnického práva na katastru a předání nemovitosti novému majiteli naše společná cesta končí.

Pokud uvažujete o prodeji nemovitosti, tak u nás jste na správné adrese. Kontaktujte nás. Jsme tu pro Vás.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

Realitní listy 1. ročník

zpracováním osobních údajů