Kromě provozování realitní činnosti se věnuji i své původní profesi zahradního architekta a pracuji jako projektant dětských hřišť a sportovně-rekreačních zařízení.

V posledních 8-letech jsem pracoval pro zahraničního výrobce těchto prvků a sestav, kterého jsem reprezentoval na území České republiky. Dětská hřiště a sportoviště jsem navrhoval především pro menší obce, kde byla větší šance získat dotaci, určenou pro výstavbu těchto hřišť.

Při jednání se starosty těchto obcí jsem dost často slyšel argument, že v obci mají tak 5 dětí a už mají pro ně postavená 3 hřiště, na kterých si tím pádem nikdo nehraje, mají tam fitnessy a workautové hřiště, které stojí nevyužité, mají tam prvky pro cvičení seniorů, na kterých nikdo necvičí, hřiště pro psy, na které žádní psi nechodí…

Bylo mi řečeno, ať vymyslím něco nového, co ještě na vesnicích nemají a čím by se život v malých obcích mohl obohatit. Tak jsem přemýšlel a přemýšlel…a pak mne to napadlo. Došlo mi, že dominantní komunitou na malých obcích jsou dobrovolní hasiči, že v podstatě neznám vesnici, kde by dobrovolní hasiči nebyli. Naopak, dnes se kulturní život spousty obcí točí právě kolem dobrovolných hasičů a členy sborů jsou nejenom dospělí muži, ale i ženy, dorostenci a děti.

Tak jsem své úvahy směroval tímto směrem a protože v mé rodině jsou bohaté hasičské tradice, tak vznikla Hasičská věž Junior. Táto multifunkční sestava vznikla z myšlenek a nápadů profesionálních i dobrovolných hasičů a je určena všem věkovým skupinám.

Od nápadu až k samotné realizaci uběhlo několik let. Svou myšlenkou jsem zaujal majitele firmy Global Sport Čupa, s.r.o., působící v oblasti sportovních staveb a dětských hřišť, který se rozhodl zhmotnit mou původní myšlenku a začal věž vyrábět.

Dnes již stojí první Hasičská věž Junior v Karviné, další věže jsou již objednané a budou se realizovat v nejbližší době.

O novinkách vás budu brzo informovat.

Ing. Martin Mrózek
Obchodní zástupce společnosti Global Sport Čupa s.r.o.
Tel: 604 840 537
Mail: hasici@gsport.cz
 
Videa z hasičské věže: https://drive.google.com/drive/folders/17STt7-QVQmsQdq2rFpg50GRs_I0MJcc5

Hasičská věž Junior

 

 

Hasičský věž JUNIOR

 

Z podnětů dobrovolných hasičů jsme připravili jednodušší variantu hasičské věže : 

obrazek_1

Zde máme ke stažení náhledy hasičské věže:

kl-hasicska_vez_kadet_mono

kl-hasicska_vez_4np

kl-hasicska_vez_junior_mono

kl-hasicska_vez_junior_mono_5m

kl-hasicska_vez_junior_mono_fit

kl-hasicska_vez_junior_mono_fit_5m

kl-hasicska_vez_kadet_duo_fit

kl-hasicska_vez_kadet_mono

kl-hasicska_vez_kadet_mono_fit

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

Realitní listy 1. ročník

zpracováním osobních údajů