Děkujeme za úspěšnou spolupráci při prodeji našeho domečku. Vaší realitní kancelář můžeme všem vřele doporučit.
Touto cestou bych chtěla moc poděkovat za skvělou práci Vaší realitní kanceláře. Nájemníka do našeho volného komerčního prostoru jste nám našli během pár dnů, tudíž jsme mohli prostor ihned obsadit a naše ztráty z důvodu neobsazeného prostoru byly tak minimální. Pracujete opravdu na profesionální úrovni a snažíte se klienta uspokojit v co nejkratším čase, což je v dnešní době hodně nelehký, přesto, jak jste nám předvedli, proveditelný úkol. Ještě jednou proto děkuji a budu se těšit na další spolupráci s Vaší realitní kanceláři.
Spolu s manželem jsme se rozhodli prodat naší nemovitost v obci Chotěbuz. K prodeji jsme si vybrali realitní kancelář Mrózek a partneři z Českého Těšína. Ocenili jsme jejich rychlé jednání, kde jejich prioritou byl spokojený klient. Předložili nám návrh, jak nemovitost nejlépe prodat, vyřídili všechny formality, právní servis, úschovu kupní ceny. O všech záležitostech jsme vždy byli pravidelně informování a zároveň jsme necítili žádný tlak na snížení ceny. Makléři, paní Stanislava Hauerová a pan Marcin Mrózek, splnili naše očekávání a nemovitost se povedlo prodat rychle a k naší spokojenosti.
Chtěla bych poděkovat panu Ing. Mrózkovi z realitní kanceláře Mrózek a partneři, kterému jsem svěřila prodej nemovitosti své maminky. Velmi si vážím jeho přístupu a vystupování po celou dobu prodeje. Snažil se vyjít vstříc a vyřešil za nás problémy, kterých nebylo málo. Spolupráce byla velmi profesionální a můžu všem doporučit, hlavně těm co mají v plánu nákup nebo prodej nemovitosti. Ještě jednou velké poděkování.
Potřeboval jsem prodat jednopokojový byt v Havířově i s nájemníkem. Hledal jsem odpovídající realitní společnost, která by mi pomohla tyto podmínky zajistit. Po několika peripetiích s různými "realitkami", u kterých jsem neměl jistotu, že někdy obchod realizuji, jsem se potkal s představiteli realitní společnosti RK Mrózek a partneři, z Českého Těšína a od toho momentu jsem nabyl jistoty, že obchod bude realizován k mojí spokojenosti a peníze z advokátní úschovy bez zdržení dorazí na můj účet. Chtěl bych tímto poděkovat panu majiteli Ing. Mrózkovi i paní PhDr. Hauerové.
Realitní kancelář Mrózek a partneři mi pomáhala při koupi bytu v Českém Těšíně. Oceňuji její profesionální a přívětivý přístup, rychlou komunikaci a hladké vyřízení všech potřebných dokumentů. Ještě jednou děkuji a budu ráda doporučovat dále!
Realitní kancelář Mrózek & partners pro nás zprostředkovávala pronájem našeho bytu. Spolupráce byla vždy velmi profesionální a neměli jsme k ní žádné výtky. Komunikace probíhala skvěle, a právě díky ní byl celý proces pronájmu rychlý, příjemný a jednoduchý. Obzvlášť musíme vyzdvihnout osobní přístup, který ve velkých realitkách kancelářích nenajdete. S jejich službami jsme tedy byli spokojeni a určitě je rádi využijeme i do budoucna.
Chceme tímto poděkovat Realitní kanceláři Mrózek&partners a hlavně panu Ing. Mrózkovi za jeho perfektní a profesionální přístup při prodeji naši nemovitosti – chaty v Řece. Vždy byl ochotný nám poradit, vysvětlit a vše vyřídit. Vřele doporučujeme tuto realitní kancelář.
Prodej své nemovitosti jsme zadali jedné velké realitní kanceláři a ta nám za celý rok nepřivedla jediného zájemce. Pak jsme se seznámili s panem Mrózkem, který nás upozornil na nějaké právní vady, které jsme na nemovitosti měli, odstranil je a navrhl jinou strategii prodeje naší nemovitosti. Díky tomu jsme náš dům prodali opravdu rychle a za velmi dobrou cenu.
Služby pana Ing. Mrózka, jakožto realitního makléře, jsme využili s manželkou, když jsme se rozhodli koupit byt. Celková spolupráce byla bezproblémová a především oceňujeme jeho přátelský, odborný a profesionální přístup. Pan Mrózek je velmi ochotný a snaží se vyjít vstříc všem stranám. Tímto bychom chtěli ještě jednou vyjádřit náš vděk a všem doporučit jeho služby.
Děkuji za opravdu super rychlý pronájem mé nemovitosti. Doporučuji všem služby této realitní kanceláře.
Chtěli bychom poděkovat panu Marcinu Mrózkovi za profesionální přístup při zprostředkování prodeje bytu. Jednalo se o prodej bytu na dálku ze zahraničí. Ani vzdálenost 2500 km, ani coronavirus pana Mrózka a jeho realitní kancelář nezastavily. Prodej se povedlo zdárně uskutečnit díky jeho profesionalitě a vstřícnému přístupu. Ještě jednou děkujeme.
S panem Mrózkem byla velmi dobrá spolupráce. Spolehlivý, naprosto profesionální a velmi příjemný realitní makléř. Přes jeho realitní kancelář jsme si koupili nádherný byt v Karviné, pěkně vybavený a za přijatelnou cenu. Za nás s manželem jednoznačně doporučujeme právě jeho realitní kancelář. Byli jsme velmi spokojeni.
Super realitka! Solidní, spolehliví a rychlí.
"Oceňujeme profesionální přístup paní makléřky Hauerové i pana Mrózka, jejich vstřícnost i trpělivost. Nejen při představování nemovitosti, ale také během celého řízení. Vše probíhalo naprosto férově, nebyl problém ani s jakýmikoli dotazy. Vždy vše dostatečně vysvětlili, když nebylo něco jasné, a provedli nás celým řízením krok za krokem. Není absolutně co vytknout, můžeme jen chválit. Děkujeme za splnění našeho snu celé realitní kanceláři Mrózek & partners." Jan Hradil, Petr Farkas, Hnojník
Moc děkujeme za vstřícné, milé a poctivé jednání. Vaše ochota byla úžasná a koupě domu s Vámi byla ta nejlepší volba. Jana Fojtíková, Dolní Těrlicko
Touto cestou bych ráda poděkovala RK Mrózek & Partners,jmenovitě majiteli RK panu Mrózkovi a realitní makléřce paní Hauerové za vstřícné, rychlé a empatické jednání při prodeji nemovitosti v Hnojníku. Zvolit právě tuto RK bylo pro nás dobrým rozhodnutím. Lucie Zajícová, Český Těšín
Firma Netis a.s. by touto cestou poděkovala realitce Mrózek & Partners za zprostředkování pronájmu nemovitosti. Jejich služby můžeme doporučit jsou velice ochotní a vstřícní , velmi rychlé vyřízení naších požadavků. Děkuji.
Dobrý den! Dnes jsme se s manželem stali majiteli nemovitosti, kterou jsme získali prostřednictvím Realitní kanceláře Mrózek & Partners. Děkujeme především paní PhDr. Stanislavě Hauerové za nadstandardní péči a velmi vstřícné a ochotné jednání! Tuto realitní kancelář mohu vřele doporučit!
Ponieważ planowałem rozpocząć działalność gospodarczą w Czechach, zwróciłem się do Agencji Nieruchomości Mrózek i partnerów z prośbą o wynajęcie nieruchomości odpowiedniej do naszej działalności. Byli szybcy, pomocni, mili po prostu profesjonaliści. Obecnie działamy jużw Czechach i mamy siedzibę w Czeskim Cieszynie. Dziękujemy agencji nieruchomości za pomoc i na pewno będziemy ich dalej polecać. Życzę wielu zadowolonych klientów. Když jsem plánoval zahájení podnikání v České republice, požádal jsem Realitní kancelář Mrózek a partneři o pronájem nemovitosti vhodné pro naše podnikání. Byli rychlí, ochotní, prostě milí profesionálové. V současné době působíme v České republice a sídlíme v Českém Těšíně. Děkujeme realitní kanceláři za pomoc a určitě ji budeme i nadále doporučovat. Přeji vám mnoho spokojených zákazníků.
Chtěl bych poděkovat panu Ing. Marcinovi Mrózkovi za rychlý a bezproblémový prodej mého rodinného domu v Bohumíně – Skřečoni. S Vašimi službami jsem byl maximálně spokojen a rád Vás doporučím dalším zájemcům, kteří uvažují o prodeji, nebo koupi nemovitostí.
Dziękuję panu Mrózkowi za bardzo szybki i w pełni profesionalny sprzedaż mojej działki budowlanej w Karwinie, w Czechach. Jako obcokrajowiec miałem duże obawy z bariery językowej i przedewszystkim nie wiedziałem, jak taką sprzedaż w obcym kraju wogóle zrealizować. Najpierw chciałem współpracować z dużym biurem nieruchomości, ale ta współpraca od początku się nieukładała i byłem z niej bardzo rozczarowany. Później otrzymałem kontakt na pana Mrózka, od początku naszej współpracy byłem zadowolony z jego pracy, pan Mrózek bardzo szybko znalazł kupca ( do jednego tygodnia ), oraz załatwił wszystko potrzebne, by sprzedarz działki przebiegła bezproblemowo. Z czystym sumieniem polecam usługi tego biura. ( Děkuji panu Mrózkovi za velmi rychlé a plně profesionální zajištění prodeje mého stavebního pozemku v Karviné, v České republice. Jako cizinec jsem měl velké obavy z jazykové bariéry a především jsem vůbec netušil, jak prodej mé nemovitosti v cizí zemi vůbec realizovat. Nejdříve jsem chtěl spolupracovat s velkou realitní kanceláři, ale ta spolupráce od samého začátku nesplňovala mé požadavky a byl jsem s ní značně rozčarován. Posléze jsem obdržel kontakt na pana Mrózka, který splnil mé představy a z jeho prací jsem byl spokojen hned od začátku. Pan Mrózek velmi rychle ( do jednoho týdne ) našel kupce a zajistil vše potřebné k tomu, aby převod nemovitosti proběhl zdárně do konce. S čistým svědomím doporučuji služby této realitní kanceláře.
Chtěl bych poděkoval realitnímu makléři, panu Marcinu Mrózkovi za vstřícnost a komplexní realitní služby při prodeji mého bytu. Byl jsem velmi spokojen a služby pana Mrózka můžu jenom vřele doporučit.
Pan Ing. Mrózek je realitním makléřem, jehož služeb využívám dlouhodobě a pravidelně při pronájmech svých nemovitostí. Jeho služby můžu jenom doporučit, protože na rozdíl od jiných realitních makléřů, které znám, není u něj na prvním místě osobní zisk, nýbrž spokojenost jeho klientů.
Děkuji za profesionální pomoc při složité prodeji mého rodinného domu. Služby pana Mrózka vřele doporučuji všem, kteří uvažuji o prodeji, pronájmu nebo koupi nemovitosti.
Chtěli bychom touto cestou poděkovat realitnímu makléři Marcinu Mrózkovi za rychlý a profesionální přístup při prodeji naši nemovitosti. Pan Mrózek nás upozornil na právní vady spojené s naší nemovitosti, o kterých jsme dosud neměli ani ponětí, tyto právní vady odstranil, rychle nám našel kupujícího i za cenu vyšší, než jsme požadovali. Velmi také oceňujeme jeho komplexní servis, počínaje profesionální prezentaci nemovitosti, špičkovým právním servisem, ochotou a vstřícnosti při řešení jakýchkoliv problému spojených s prodejem, až po vypracování daňového přiznání a zaplacení daně z nemovitosti. Pana Mrózka můžeme s čistým svědomím doporučit jako realitního makléře, na kterého se můžete plně spolehnout.
Chtěli bychom poděkovat panu Ing. Marcinu Mrózkovi za rychlé vyřízení všech formalit spojených s koupi chaty a s vyřízením věcných břemen. Oceňujeme hlavně jeho spolehlivost, dochvilnost a vstřícnost. Ing. Mrózka jako realitního makléře doporučujeme všem.
Děkujeme panu Mrózkovi za bezproblémový průběh prodeje naši nemovitosti. Jeho přístup byl velmi vstřícný, osobní a plně profesionální. Naší nemovitost jsme nejdříve nabízeli k prodeji prostřednictvím velkých realitních kanceláří, s jejichž prací a komunikaci jsme ale nebyli spokojeni. Pak jsme dostali doporučení na menší realitní kancelář pana Ing. Mrózka a musíme říct, že jeho snaha a profesionální přístup se nám velmi zamlouval. Nemovitost byla prodána v celkem krátké době a to i přes řadu právních omezení, které na ní vázly. Pan Mrózek nás upozornil třeba i na to, že ke své nemovitosti nemáme vyřízenou příjezdovou komunikaci, komunikoval se sousedy a zřídil věcné břemeno chůze a jízdy tak, abychom se mohli oficiálně ke své nemovitosti dostat.
K prodeji své nemovitosti jsem si vybral makléře Ing. Marcina Mrózka. Prodej proběhl rychle a bez jakýchkoliv problému. Oceňuji komplexnost služeb včetně profesionálního právního servisu. Pana Mrózka můžu doporučit všem potencionálním zájemcům o prodej nebo koupi nemovitostí.
Pan Marcin Mrózek je ochotný, dochvilný a profesionální realitní makléř. Velmi si vážíme jeho osobního nasazení a chceme poděkovat mu touto cestou poděkovat za příjemné vystupování po celou dobu prodeje našeho bytu. Samozřejmostí pro něj byl i kompletní a profesionální servis. S nabídkou prodeje našeho bytu jsme oslovili ještě další dvě realitní kanceláře, avšak pouze pan Marcin Mrózek s námi pravidelně komunikoval a informoval nás o stavu prodeje. Snažil se vyjít vstříc, poradit a nabídnout více možností řešení problémů, které by vyhovovaly oběma stranám. Pana Marcina Mrózka vřele doporučujeme všem, kteří hledají schopného realitního makléře, který v prvé řadě vidí zájem klienta a na kterého se mohou plně spolehnout.
Ráda bych touto cestou poděkovala Ing. Marcinu Mrózkovi za profesionální přístup a služby při realizaci pronájmu nemovitostí. Bezproblémová komunikace, ochota, vstřícnost, komplexní servis a v neposlední řadě rychlost - to vše bylo zárukou naprosté spokojenosti všech zúčastněných, jak pronajímatele, tak nájemců. Služby tohoto makléře vřele doporučuji všem potencionálním klientům.
Využil jsem služeb realitního makléře Ing. Marcina Mrózka při koupi bytu a můžu jeho služby jednoznačně doporučit.
Pan Mrózek nám pomohl v těžké životní situaci a k naší plné spokojenosti vyřešil prodej bytu v osobním vlastnictví. Líbila se nám především rychlost jeho práce, profesionální vystupování a spolehlivost. Zkušenosti pana Mrózka jsme následně využili i při velice komplikované prodeji nemovitosti v plzeňském kraji. Doporučujeme jeho služby i dalším potencionálním klientům.
Chtěla bych poděkovat panu Marcinu Mrózkovi za příkladný prodej mého rodinného domu v Mostech u Jablunkova. Oceňuji především jeho profesionalitu, spolehlivost, dochvilnost a kompletní servis, který mi poskytl při prodeji mé nemovitosti. Vřele doporučuji pana Marcina Mrózka jako výborného realitního makléře, na kterého se můžete spolehnout.
Společnost Aler, spol. s.r.o. se sídlem v Českém Těšíně, dlouhodobě využívá služeb realitního makléře Ing. Marcina Mrózka. Naše požadavky byly vždy splněny dle našich představ úspěšně a bezproblémově. Doporučujeme každému využívat jeho profesionálních služeb.
Ráda bych poděkovala realitnímu makléři Marcinu Mrózkovi za super rychlou akci s hledáním nájemníka do mého bytu v Českém Těšíně. Spolupráce s Vámi byla příjemným zjištěním, že co se týče profesionality a jednání se Vám nevyrovná ani jedna realitní kancelář v Českém Těšíně. Jen tak dál. Přeji mnoho spokojených klientů a těším se na další spolupráci s Vámi.
Děkujeme Ing. Marcinu Mrózkovi za pomoc při koupi rodinného domu a pozemku. Ocenili jsme jeho profesionální přístup a časovou flexibilitu. Byli jsme se službami tohoto makléře velice spokojeni a můžeme jej doporučit všem zájemcům o realitní obchody. Děkujeme za příkladnou spolupráci a vstřícnost.
Při koupi stavebního pozemku jsme využili služeb makléře, pana Marcina Mrózka, který nám ve všem vyšel vstříc a co bylo třeba vysvětlit nebo zařídit, to vždy udělal k naší plné spokojenosti. Chtěla bych věřit, že takových realitních makléřů, jako je Ing. Mrózek, pracuje v této branži více. S manželem jsme byli opravdu velice mile překvapení, s jakou profesionalitou jsme se u pana Mrózka setkali.
Rád bych touto cestou poděkoval makléři Ing. Marcinu Mrózkovi za spolupráci při prodeji mých nemovitostí. Slovo spolupráce jsem použil záměrně, protože s jeho strany šlo o přístup daleko překračující obvyklý obchodní servis. Byl jsem velice spokojen s jeho osobním přístupem, operativností a mimořádnou ochotou. Velice také oceňuji komplexnost poskytovaných služeb, a to zejména při styku s úřady nebo správci jednotlivých inženýrských sítí. S pozdravem.
Rada by som sa touto cestou poďakovala pánovi Ing. Mrózkovi za jeho profesionálny prístup pri sprostredkovaní kúpy mojho pozemku. Oceňujem jeho komplexné rady pri riešení rozdnych problémov, či už pro platení daní, zabezpačení stavebného povolenia, hypotéky a pod. Pán Mrózek ma presvedčil, že aj v dnešnej neistej dobe sa dá na niekoho spoľahnúť. Vrele odporúčam!
S makléřem Ing. Marcinem Mrózkem spolupracuje naše společnost dlouhodobě, a to v oblasti realitní činnosti a správy nemovitosti, jež jsou v majetku našeho sdružení. Jsme maximálně spokojení s jeho ochotou, komunikativností i profesionálním chováním. Jeho služby můžeme doporučit všem, kteří uvažují o prodeji, koupi nebo pronájmu nemovitostí.
Ráda bych poděkovala panu Ing. Mrózkovi za jeho pomoc při prodeji mé nemovitosti. Jelikož trvale žiji v Praze a moje práce mi nedovolovala účastnit se osobně prodeje mé nemovitosti v Českém Těšíně, obrátila jsem se proto na pana Mrózka, na kterého jsem dostala výborné doporučení. Měla jsem velké obavy, jak "prodej na dálku" proběhne, ale musím uznat, že pan Mrózek s profesionalitou sobě vlastní prodal mou nemovitost v relativně krátké době a vyřídil za mne veškeré náležitosti, které s prodejem souvisely. Mohu jeho služby jen doporučit. S velkým poděkováním.
Pana Marcina Mrózka mi doporučila kamarádka. Jeho služeb jsem využila k prodeji nemovitosti svých rodičů. Vlastní prodej byl velice složitý ( zřizování a rušení věcných břemen, darování části pozemku, jeden z rodičů je navíc nevidomý a pod. ) a tak jsem ocenila, že pan Mrózek se k práci postavil velmi zodpovědně. Oceňuji také jeho ochotu, příjemné vystupování a profesionalitu. Dokáže si přiznat vlastní chybu, pokud nějakou udělá a nemá problém se za ní omluvit. I jeho provize není nadsazená, jak je ve zvyku u jiných realitních kanceláří. Spolupracovat s ním je radost, kéž by bylo takových lidí více. Proto mu ještě jednou písemně děkuji za dobře provedenou práci. Ráda doporučím jeho služby svým známým, ať ví, že dobří a poctiví lidé se ještě najdou. Spokojená klientka.
Chtěli bychom touto cestou poděkovat panu Ing. Marcinu Mrózkovi za jeho velice kvalitní odvedenou práci v oboru realit. Jíž dříve jsme využili jeho služeb při prodeji nemovitostí, kde obchod proběhl velmi profesionálně, kvalitně a rychle. V současné době jsme opět potřebovali využít služeb odborníka v oblasti stanovení tržní ceny nemovitosti pro dědické řízení a jejího následného prodeje a naší první a zcela jasnou volbou byl opět pan Mrózek. Můžeme jej pochválit za profesionalitu, kvalitu odvedené práce, pružnost a rychlost. Doporučujeme všem jeho služby. Byli jsme moc spokojeni. Děkujeme.
Dobrý den, chtěli bychom touto cestou poděkovat panu Ing. Marcinu Mrózkovi za pomoc při prodeji našeho bytu v Českém Těšíně. Byli jsme velice spokojeni s jeho profesionálním a vstřícným přístupem. Vše proběhlo bez problému a velmi rychle. Pan Mrózek jako málokdo dbá o zájmy svých klientů, je spolehlivý a přátelský. Ještě jednou moc děkujeme, jeho služby můžeme všem jenom doporučit.
Velice Vám děkuji za zprostředkování prodeje mého rodinného domu. Přesně tak by měla vypadat práce realitního makléře. Dostal jsem se do těžké životní situace, která vyžadovala prodej mého rodinného domu. Ze začátku jsem se snažil prodat svůj dům sám. Dům byl navíc zatížený různými právními omezeními a to jeho prodej značně komplikovalo. Pak jsem začal spolupracovat s několika většími realitními kancelářemi a byl jsem z této spolupráce značně rozčarován a zklamán, protože buď si realitní makléři vůbec nevěděli s problémy vzniklými kolem prodeje mého domu rady, nebo si jenom vymýšleli a vymlouvali se. Zajímala je jenom výše jejich provize a abych jim neustále prodlužoval zprostředkovatelskou smlouvu. Tak jsem prodával svůj dům víc než rok. Moje známá, která věděla o mé těžké situaci, mi doporučila malou realitní kancelář pana Marcina Mrózka. Již při první schůzce bylo vidět, že tento makléř ví, o čem mluví a je schopen mé problémy vyřešit. A tak se i stalo. Dnes je dům prodaný, já musím pochválit opravdu profesionální služby pana Mrózka, skvělý právní servis jeho kanceláře, který vyřešil to, co ostatní nedokázali. A to za třetinovou provizi oproti ostatním realitním kancelářím. Služby pana Mrózka můžu jedině doporučit.
Touto cestou chci poděkovat za vzorně prokázané služby panu Ing. Marcinu Mrózkovi, z realitní kanceláře Mrózek a partneři. Jednalo se o prodej pozemku a domku na Kamionce v Třinci. Služby obsahovaly vše, co je k prodeji nemovitosti nutné. Sepsání kupní smlouvy, vyřízení převodu majetku na katastrálním úřadě, odevzdání přiznání k dani z převodu nemovitosti, znalecký posudek a úhradu daně na finančním úřadě včetně účasti u desítek prohlídek nemovitosti se zájemci o koupi. Prodej nemovitosti byl úspěšně provedený k plné spokojenosti prodávající. Kromě toho, že služby byly provedeny perfektně je nutno zdůraznit, že byly poskytnuty za pevně stanovenou cenu bez ohledu na velikost a cenu nemovitosti. Částka byla značně nižší než předražené služby jiných realitních kanceláří. Jednání pana Ing. Mrózka bylo vždy seriózní a profesionální.
Chtěli bychom tímto poděkovat realitnímu makléři, panu Mrózkovi, za opravdu rychlý a profesionálně provedený prodej našeho domu. Byli jsme velmi spokojeni a jeho služby můžeme jenom doporučit.
Chtěl bych se tímto podělit se svou zkušeností s práci realitního makléře, pana Ing. Marcina Mrózka, prostřednictvím kterého jsem kupoval rodinný dům. Už od samotné prohlídky domu bylo vše na opravdu vysoké úrovni. Pan Mrózek nám vždy vyšel vstříc při dojednávání termínu schůzek, vypracování všech smluv potřebných k převodu, stejně tak bral v potaz naše potřeby a požadavky. Ač byl prodej díky osobě prodávajícího značně komplikovaný a zdlouhavý, pan Mrózek nás provedl zdárně a bezpečně až k úspěšnému převodu vlastnického práva. Samozřejmostí byl i komplexní servis včetně rušení věcného břemene, zástavního práva, odhlášení trvalého pobytu, provedení změn u dodavelů jednotlivých medii, až po vypracování znaleckého posudku, daňového přiznání vč. zaplacení daně. Díky profesionalitě a vstřícnému přístupu pana Mrózka jsem se cítil vždy klidný, a to i přes můj vyšší věk. Pana Mrózka mohu s klidným svědomím doporučit zájemcům o prodej nebo koupi nemovitostí, na realitním trhu již funguje hodně dlouho, má potřebné zkušenosti, příjemné vystupování a profesionální servis. Spokojený zákazník.
Byli jsme s manželkou velice spokojeni s nadmíru profesionálními službami realitního makléře, pana Ing. Marcina Mrózka. Pomohl nám prodat rodinný dům ve velmi problémové oblasti v Petřvaldu. Nečekali jsme, že dům bude prodán v tak krátké době a za požadovanou cenu. Touto cestou zároveň panu Ing. Mrózkovi děkujeme za skutečně profesionální přístup, příjemné vystupování a spolehlivost. Pokud někdo hledá opravdu schopného realitního makléře a nechce přitom platit přemrštěné ceny za služby jiných realitních kanceláří a makléřů, pak pana Mrózka s čistým svědomím plně doporučujeme.
Byli jsme velice spokojeni se službami pana Marcina Mrózka. Děkujeme a vřele pana Mrózka doporučujeme.
Při prodeji svého komerčního objektu jsem spolupracoval s realitní kanceláři pana Marcina Mrózka, na kterého jsem dostal skvělé doporučení. Spolupráci s ním hodnotím velice kladně. Služby jim nabízené jsou komplexní a na profesionální úrovni. Byl jsem s vámi velice spokojen a tímto Vám děkuji za uzavřený obchod. Přeji vám hodně úspěchů v další práci.
Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Ing.Marcinu Mrózkovi za nadstandartní služby při realizaci koupě bytu do osobního vlastnictví. Uvědomuji si, že mi bylo ušetřeno spoustu času a starostí s vyřizováním potřebných formalit. V budoucnu, v případě potřeby opět a ráda využiji služby realitního makléře Ing. Marcina Mrózka a všem jeho služby vřele doporučuji.
Chtěli bychom touto cestou poděkovat panu Ing. Marcinu Mrózkovi, jako jedni z mnoha, jehož služeb využíváme již léta, za jeho velice kvalitní odvedenou práci v oboru realit a financování. Jíž dříve jsme využili jeho služeb při prodeji bytu, koupi rodinného domu včetně financování hypotékou, kde obchod proběhl velmi profesionálně, kvalitně a rychle. Jeho poradenských služeb využíval i náš syn při koupi bytu. Nedovedu si představit v dnešní nepřehledné době nakupovat nebo prodávat reality bez nestranného odborníka, a to pan Ing. Marcin Mrózek určitě je. V současné době jsme opět potřebovali využít služeb odborníka v oblasti stanovení tržní ceny nemovitosti pro dědické řízení a naší první a zcela jasnou volbou byl opět pan Ing. Marcin Mrózek. Můžeme jej jistě doporučit díky profesionalitě, kvalitě odvedené práce, pružnosti a rychlosti. Byli jsme moc spokojeni.
Na realitního makléře, pana Marcina Mrózka, jsem dostal skvělé doporučení. Využil jsem jeho služeb a během necelého roku mi prodal několik nemovitostí, vždy k mé maximální spokojenosti a bez sebemenších komplikací. Jeho realitní kancelář mohu vřele doporučit všem, kteří chtějí prodat, či koupit nemovitost. Služby pana Mrózka, a to ať už se jednalo o prohlídky nemovitostí, skvělý právní servis, vlastní přepis na katastru nemovitostí, až po vypracování daňového přiznání a zaplacení daně z prodeje nemovitosti, byly opravdu na profesionální úrovni a bylo mi tím ušetřeno spoustu času a starosti. A to vše za velmi přijatelnou výši provize. Za jeho 100% servis bych mu proto rád touto cestou poděkoval
Chtěl bych touto cestou poděkovat panu Ing. Marcin Mrózkovi, kterého služeb jsem využil při koupi chaty. Pan Mrózek se celou dobu choval velice seriózně a profesionálně, samozřejmostí byl kompletní servis. V budoucnu jistě opět služeb pana Mrózka využiji a všem ostatním mohu jeho služby jenom vřele doporučit. Byl jsem opravdu spokojen.
Prodej svého rodinného domu jsem svěřil realitnímu makléři - panu Marcin Mrózkovi, na kterého jsem dostal skvělé reference. Jsem hodně nedůvěřivý člověk a tak jsem dlouho přemýšlel, komu tento prodej svěřit. Musím říct, že pan Mrózek odvedl velmi profesionální práci a za velice příznivou cenu. Následně jsem využil jeho služeb i při vyhledávání bytu, který jsem potřeboval koupit a přestěhovat se do něj. Byť se jednalo o akci jako z filmu"Kulový blesk", tak vše proběhlo zdárně a k maximální spokojenosti všech zúčastněných. Pan Mrózek vždy přesně věděl, jak načasovat jednotlivé úkony při prodeji domu a zároveň koupi bytu, stěhování i financování. Byl jsem maximálně spokojen.
S realitním makléřem, panem Mrózkem, jsme byli velmi spokojeni. Velice jsme ocenili jeho aktivní přístup, který přispěl ke zdárnému dotažení koupě naší nové nemovitosti až do konce. Vřele doporučujeme tohoto příjemného pána všem těm, kteří plánují koupi či prodej nemovitosti, protože pan Mrózek se ve svém oboru velice dobře vyzná. Děkujeme.
Rekomenduję biuro nieruchomości pana Marcina Mrózka, jako solidną i w pełni przygotowaną firmę do wykonywania zadań związanych z obrotem nieruchomości. Pan Mrózek okazał się bardzo sumienny, dokładny a przede wszystkim rzetelny przy sprzedaży naszej nieruchomości w Czechach. Samotna sprzedaż była bardzo trudna i zkomplikowana, ale dzięki panu Mrózkowi przebiegła bezproblemowo i za wyższą cenę, niż oczekiwaliśmy. Z czystym sumieniem polecam usługi tego biura. ( Doporučuji realitní kancelář pana Marcina Mrózka jako velice seriozní a profesionální společnost v oboru obchodu s realitami. Při prodeji naší nemovitosti v Česku se pan Mrózek ukázal jako velmi svědomitý, profesionální a přesný realitní makléř. Samotný prodej byl velice složitý a komplikovaný ( řešily se pozemkové úpravy - změny čísel, hranic a výměr pozemků, zahraniční vlastníci, změny nájemních smluv zemědělských pozemků a jiné ), ale díky panu Mrózkovi vše proběhlo bez problémů a za naší nemovitost jsme získali více peněz, než jsme původně očekávali. S čistým svědomím doporučuji služby této realitní kanceláře.
Chtěl bych poděkovat panu Ing. Marcinu Mrózkovi za příkladný a profesionální prodej mého bytu. Vše proběhlo plně k mé spokojenosti. Spokojený klient.
Chtěla bych touto cestou poděkovat realitní kanceláři Mrózek a partneři a zvláště panu Ing. Marcinovi Mrózkovi. Chci mu poděkovat za profesionální a individuální přístup k řešení celé situace. Nejenom, že nám prodal nemovitost, navíc nám i velmi pomohl nad rámec své práce. Pan Mrózek má lidský přístup, je velmi empatický a snaží se vždy najít nejlepší řešení. Díky němu se nám podařilo velmi rychle prodat dům a najít si nové bydlení, na kterém se opět aktivně podílel. Tuto realitní kancelář a pana Mrózka mohu vřele doporučit všem potencionálním kupujícím i prodávajícím. I když je to menší realitní kancelář, tak o to více u nich najdete individuální, lidský přístup, který mnohým velkým realitním kancelářím chybí a snaží se pouze ukořistit svou provizi a osud klienta je nezajímá. Ještě jednou děkujeme.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

Realitní listy 1. ročník

zpracováním osobních údajů